KURUMSAL

 

HAKKIMIZDA

1979 yılından beri otomotiv ürünlerinin servis ve yedek parça hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunan SAMİ USTA, hızla değişen ve gelişen otomotiv sektöründe müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 2016 yılında kendi binasına geçmiştir.

Servisimiz; 2017 Eylül ayında VOLVO TRUCKS yetkili servis olarak VOLVO firması tarafından taçlandırılmıştır.

Servisimiz şuan VOLVO, SCANIA ve RENAULT marka araçlarınıza hizmet vermektedir. TRABZON ilinin Ortahisar ilçesinde bulunan SAMİ USTA, çalıştıkları markaların araçlarını çok iyi bilen teknisyenleri ve gerekli özel ekipmanları, teşhis/onarım cihazları, 3000 m² lik kullanım alanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ – VİZYONUMUZ

SAMİ USTA VOLVO, SCANIA ve RENAULT Servisi olarak misyonumuz; yedek parça ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. SAMİ USTA uzun yıllardır süren sektör tecrübesi ve kurumsallığı ile güveni sağlamıştır. SAMİ USTA, servis sonrası sağladığı bu güvenle TRABZON ili ve çevre illerde en çok tercih edilen servis olmuştur.

SAMİ USTA olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, sizleri daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemektir.