SERVİSİMİZ

 

Günümüzde zaman, rekabet ve müşteri memnuniyeti için çok önemli bir kavram ve biliyoruz ki her firma rekabet ile mücadele vermekte. Firma yöneticileri VOLVO, SCANIA ve RENAULT marka araçlarının servisten çıktıktan sonra yolda kalmasını ve işlerinin aksamasını istemiyor. Bizde müşterilerimizin araçlarını onarım sonrasında herhangi bir sorun çıkarmaması için onarım süresince marka prosedürlerini uyguluyor ve gerekli kontrolleri yapıyoruz. Kısaca servisimizin özelliklerinden bahsetmek gerekirse ;

 

 YÜKSEK TEKNOLOJİ

Araçlarınız için CHIP TUNING uygulamaları ile GÜÇ arttırımı ve diğer bazı yazılımsal uygulamalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

HIZLI ONARIM

Araçlarınızın onarımı başlamadan önce yapılacak işlemler tespit edilir ve size tahmini süre verilir. Ekstra işlemler çıkmadığı sürece bu süre aşmaz. Ayrıca ilgili marka prosedürlerine uymak şartıyla işlemler hızlı ve araçlarınız bekletilmeden yapılır. Yedek Parça eksikliğinde çok kısa sürede tedarik edilir.

 

ÇÖZÜM ODAKLI

Firmanız araçlarda bakım olsun, mekanik onarım olsun, mekanik arıza olsun, hasar onarımı olsun en kısa sürede teşhisini koyup ne değişmesi gerektiği, işlemin ne kadar süreceği, işlemin fiyatını belirleyip size onarım ile ilgili alternatifler sunarak bilgi verilir. Araçtan hiç anlamasanız dahi size şeffaf anlatımla olabilecekleri, başınıza gelebilecekleri önceden tespit eder ve sizi uyarırız.

 

GÜVENİLİR

2014 yılından 2016 yılına kadar yapılan onarımların hiç biri aynı arızadan dolayı geri dönmedi ve müşteri memnuniyeti oranımız %95’nin üzerinde.

 

KALİTELİ

Tecrübeli ve bilgili personelimiz araçlarınızın civatasına kadar ezbere biliyor. Kullandığımız malzemeler aracınızın ihtiyaç duyduğu en üst kalitededir. Kullanılan yağdan araç içi kılıfına kadar, takılan küçücük ampülden aracınıza koyulan klima gazına kadar herşey üst düzey ve ilgili markanın tercih ettiği malzemeler kullanılır. Bu sayede aracınız hep fabrikadan çıktığı ilk konforu korur. Yapılan onarımların tamamı ilgili marka prosedürlerine göre yapılmaktadır ve şartlara uyduğunuz sürece yapılan ücretli işlemlere garanti verilir.

 

ANLAŞMA VAKTİ

Sizin aradığınız servis biziz. Haydi artık tanışalım. Karşılıklı fayda sağlayabileceksek anlaşmalı servisiniz olalım. Yakınınızdakilere gönül rahatlığıyla tanıdık servisimiz var diyebileceksiniz. Çünkü o güveni ve samimiyeti size vereceğiz. İster iletişim bölümündeki formu doldurun, isterseniz telefon ile arayın, isterseniz verdiğimiz mail adresine mail gönderin. Biz size her şekilde geri dönüş yapacağız.

 

SERVİSİMİZDEN KARELER